Čím je tak úžasná matná fólia na sklo?

Dekoračná nepriehľadná fólia na okno v zimnej záhrade

22. júna 2022

Dekoračná matná fólia na sklo jednoducho ponúka nekonečné množstvo kreatívnych možností ako oživiť okna či sklenené plochy doma i na pracovisku. Dokonca má matná fólia na sklo aj rôzne úrovne nepriehľadnosti v podobe vzorov, ktoré si môžete sami, alebo s našou pomocou navrhnúť. Nepriehľadná fólia na okno pôsobí ako by bolo sklo opieskované. Vzhľad je mäkko pôsobiaci a vďaka možnosti vyrezávania otvára naozaj nekonečné kreatívne možnosti.

Ktorá matná fólia na sklo je najobľúbenejšia?

Čo sa týka dekoračných fólií, k najpopulárnejším patrí matná fólia na sklo. Táto fólia poskytuje flexibilitu, pretože je možné na nej vytvoriť úplné pokrytie alebo pásy, pruhy či iné dekoratívne prvky.

Môžem si prispôsobiť vzhľad fólie na okno či výklad?

Fólia na sklo je vďaka našim technológiám jednoducho prispôsobiteľná vašim kreatívnym požiadavkám. Fólia bude vďaka tomu vyzerať presne tak, ako si zákazník želá a skvele zapadne do exteriéru aj interiéru budovy.

Z matnej okennej fólie je možné vyrezať aj logá firiem, názvy miestností, kancelárií, pozícií vo firme a podobne. Pre korporácie, ktoré majú kancelárie, je to jednoduché riešenie, pretože si svoje kancelárie môžu označiť takýmto kreatívnym spôsobom a zároveň zvýšiť súkromie v open office, alebo v zasadacích miestnostiach.

Pre koho sú dekoračné fólie určené?

Dekoračné fólie na okná sa hodia do interiérov kancelárií, konferenčných miestností a podobne. Hodia sa aj do domácností, kde poskytujú jednotlivým obyvateľom viac súkromia či zútulňujú chladnejší architektonický vzhľad bývania. Výnimku netvoria ani zubné ambulancie, kaviarne a iné prevádzky, ktoré fólie vnímajú ako marketingový nástroj.

Ak si neviete dať rady s výberom, alebo vás trápi návrh vzoru, obráťte sa na nás. Ochotne vám pomôžeme vybrať tú správnu dekoratívnu fóliu.

Ďalšie zaujímavosti