Dekoračná nepriehľadná fólia na okno

Nepriehľadná fólia na okno je matná mliečna fólia a pôsobí ako sklo po opieskovaní. Svojim mäkko pôsobiacim vzhľadom a možnosťou vyrezávania otvára nekonečné kreatívne možnosti a radíme ju k dekoračným fóliám.

Nepriehľadná fólia

Fólia svojou nepriehľadnosťou zabezpečuje vysokú úroveň súkromia. Svojim vzhľadom s efektom pieskovaného skla elegantne dotvára architektúru budovy.

Kreatívne riešenia

Vyrazávaním fólie je možné dosiahnuť neobmedzené kreatívne riešenia nielen v domácnosti ale i pri posilnení jednotného firemného dizajnu

Priepustnosť svetla

Napriek tomu, že je fólia nepriehľadná, má vysokú priepustnosť svetla. 

Nepriehľadná fólia na okno
s efektom pieskovaného skla

Nepriehľadná fólia s efektom pieskovaného skla je vynikajúcim dizajnovým riešením pre akékoľvek sklo, pre ktoré chcete čistočnú, alebo úplnú nepriehľadnosť. Fólia premení akékoľvek ploché sklo, alebo plexisklo na umelecké dielo tým, že oživí váš priestor a dodá vášmu zaskleniu prestíž. Viac o tom, prečo mnoho zákazníkov tak zbožňuje dekoračné fólie v rezidenčných a komerčných priestoroch sa dočítate v blogu.

Komerčné priestory

Interiér, ktorý reprezentuje by mal byť samozrejmosťou každej firmy. Nepriehľadné fólie na okná zvyšujú prestíž interiéru a dokážu efektívne rozdeľovať nudné sklenené priečky kancelárií, zvyšovať súkromie v zasadacích miestnostiach a kreatívne ohúriť klienta už pri príchode na recepciu.

Obytné priestory

Každý sa chce cítiť doma útulne a čo najkomfortnejšie. Zvýšte svoje súkromie aj v priestoroch svojho domova. Nepriehľadná fólia na okno do kúpeľne, či na sprchový kút sú azda najžiadanejšie. Celkový pohľad na dom a záhradu dotvára aj kreatívny polep na presklennej terase, časti okien, či na zimnej záhrade. 

FAQ – Časté otázky k dekoračným nepriehľadným fóliám

 

Aká je najväčšia výhoda nepriehľadnej fólie na okne?

Sú dve. Jednoznačne zvýšenie súkromia a skrášlenie interiéru. 

Chráni fólia súkromie cez deň aj večer?

Áno, fólia funguje aj večer. Cez deň prepúšťa svetlo a zabraňuje pohľadu do miestnosti a večer aj keď je zapnuté svetlo nie je možné vidieť dnu. Nevýhodou je to, že ani vy nevidíte von.

Ako môžem zakryť okná bez záclon?

Zatiaľ čo žaluzie, alebo rolety ako prekryť okná, nepriehľadná fólia s efektom pieskovaného skla ponúka ďalšiu možnosť: Zakryť výhľad bez obetovania prirodzeného svetla. Matné sklo sa už dlho používa na zabezpečenie súkromia, rozptýlenie svetla, ale i pridanie dekoratívneho nádychu.

Môžem si navrhnúť vlastný dizajn fólie, alebo mi ho viete navrhnúť?

Áno, môžete si navrhnúť vlastný dizajn fólie. Podklady budeme potrebovať v krivkách s uzatvorenými obvodmi. 
Grafiku Vám vieme pripraviť aj v našom grafickom štúdiu podľa vašich požiadaviek. 

Viem si sám navrhnúť vlastný dizajn fólie?

Áno, môžete si navrhnúť vlastný dizajn fólie. Podklady budeme potrebovať v krivkách s uzatvorenými obvodmi v súbore .ai, .eps, alebo .cdr.
Grafiku Vám vieme pripraviť aj v našom grafickom štúdiu podľa vašich požiadaviek.

Aká je cena nepriehľadnej fólie?

Cena nepriehľadnej fólie na okno závisí od spotreby materiálu, prípadného grafického návrhu pri vyrezávaných fóliách a náročnosti inśtalácie. Neváhajte nás kontaktovať na 0903 951 036, alebo na design@noexist.eu a cenovú ponuku vám radi pripravíme na mieru.

Dokážem si svojpomocne nainštalovať nepriehľadnú fóliu?

Áno, ale pre neprofesionálov by sme odporúčali nanajvyš malé kúpeľnové okno. Pre dosiahnutie najlepšieho efektu sa tento druh fólie sa lepí „na sucho“ bez použitia vody. Treba zároveň dávať pozor aby sa fólia náhodne neprilepila na povrch, pretože pri jej odlepovaní sa môže ľaho poškodiť (deformácia, zalomenie fólie, alebo roztrhanie). Fólie na okná lepíme už niekoľko rokov a radi vám inštaláciu zhotovíme. 

Dekoračné fólie v blogu